Тонкощі реєстрації в особистому кабінеті

Логін повинен складатися з латинских букв та цифр. Перемкніть розкладку клавіатури на латиницю (англійскі букви).

 

Система ідентіфікує користувачів по унікальним логінам, які можуть містити цифри і латинські букви. Таким чином, якщо обраний Вами логін вже кимось зайнятий, можете дописати будь-які цифри або вибрати інший логін.

При видаленні особистого кабінету спожитий раніше логін все одно залишається в базі системи і недоступний для повторної активації. Мета - запобігти можливим непорозумінням з цього приводу серед користувачів.

 

Якщо протягом двох хвилин після натискання на кнопку "Зареєструватися" на зазначений вами e-mail не прийшов лист підтвердження, Ви можете запросити підтвердження реєстрації на пошту ще раз. Іноді листи приходять з затримкою більше ніж дві хвилини. Ми працюємо на цим функціоналом. Дякуємо за розуміння.

 

При реєстрації на bill-mill.com в верхньому рядку форми реєстрації розміщується перемикач інвайт. За замовчуванням він знаходиться в позиції "Вимкнено", що відзначено червоним кольором. Якщо у вас є інвайт, але з яких-небудь причин ви зайшли на реєстрацію за прямим посиланням, ви можете перемістити повзунок перемикача в положення "Увімк", він стане зеленим, і у вас з'явиться рядок для вказівки логіна користувача, який запросив Вас. Якщо у Вашому вікні реєстрації немає перемикача інвайт, це говорить про те, що ви перейшли по партнерському інвайті і після реєстрації Ви опинитеся в першій лінії партнера, який Вас запросив.

Фінансовий пароль при вході в розділ "Гаманці" в лівій панелі меню навігації за замовчуванням збігається з паролем, зазначеним при реєстрації. Для того, щоб змінити фінансовий пароль, зайдіть в розділ "Профіль", виберіть там дію "редагувати фінансовий пароль".

Для відновлення фінансового пароля натисніть на кнопку "відновити фінансовий пароль" в розділі "Гаманці".

Принципи роботи пошукової системи та контекстної реклами

 

Розвиток платформи передбачає в майбутньому шаблон-вітрину для тих, у кого є товар, але не магазину. На даний момент ви можете розмістити ваш асортимент в будь-якому безкоштовному сайті схожої тематики, зібраному в редакторі-конструкторі сайтів. Далі ви купуєте рекламний пакет в особистому кабінеті платформи і розміщуєте ваші рекламні оголошення з гіперпосиланням на ваш свіжий самосозданний інтернет-магазин. Ви можете розмістити ваші товари і послуги на будь-яких дошках оголошень або рекламних майданчиках і в соцмережах, і гіперпосиланнями з рекламних пакетів прив'язати ваші продають сторінки до видачі в пошуковику Bill-Mill.

 

У заголовку оголошеня бажано вказувати назву товару, номер моделі і інші значущі характеристики, якщо вони є. У тексті самого оголошення вкажіть головне, що вигідно відрізняє вас від конкурентів. Крім опису вашого товару можете описати його переваги, спосіб доставки до покупця, час роботи, спосіб зв'язку з вами (телефон, месенджер). Як правило, в результатах видачі цей текст займає 3-4 рядки. Намагайтеся викликати у покупця емоційну реакцію, щоб привернути його увагу саме до вашого оголошення. Поставтесь серйозно до 4 зображень. Розмір 100 * 100 пх передбачає, що картинка повинна бути чіткою, великою і відповідати товару! Саме ця картинка спливає під курсом покупця при наведенні на ваше оголошення. Ці зображення не збільшуються, вони необхідні для того, щоб потенційний покупець побачив в вашій рекламі відповідність вашого товару своєму пошуковому запиту. Може бути, саме ця мікро-картинка стане вирішальною, щоб покупець все-таки перейшов на ваш інтернет-ресурс.

Коли кліки в рекламному пакеті закінчуються, у вас є два варіанти.

Або ви робите апгрейд свого пакету, збільшуючи кількість доступних оголошень і кліків, або ви просто докуповуєте кліки до кожного свого рекламного пакету. Залежно від кількості кліків, їх вартість коливається від 3 до 5 центів у.о. за клік. Ви можете додати 400, 1250 і 3000 кліків до вашого пакету. Якщо каталог товарів або послуг, що ви продаєте,  воістину грандіозний, ви можете докупити кліки до кожного пакету. Всі придбані кліки всередині пакету підсумовуються. Ви не можете переміщати кліки з пакету в пакет.

В першу чергу це пошукова система з власним сервісом контекстної реклами. Для того, щоб інтернет-ресурс користувача брав участь в пошуку і видачі, цей ресурс (інтернет-магазин, оголошення на інших рекламних майданчиках, оголошення в соцмережах) необхідно впровадити в пошукову систему платформи через особистий кабінет. Таким чином, ви розміщуєте інформацію про свій товар в нашому пошуковику, покупці приходять, вводять свої запити, знаходять ваш товар і купують у вас.

Принцип відповідності пошукових запитів видачі результатів єдиний і непорушний. Ми пропонуємо інший підхід до вартості ключових слів, які ведуть на ваш інтернет-ресурс.


На платформі можна розмістити оголошення про продаж абсолютного будь-якого товару або послуги від хом'яків до польоту на космічному кораблі. Головне наше умова: поважайте законодавство країни, в якій живете і не публікуйте оголошення з товарами, забороненими до реалізації на території України.


Ми пропонуємо нове рішення для "вічної" проблеми власників продають інтернет-ресурсів. Кожен інтернет-продавець одного разу стикається з тим, що часто доводиться вибирати між кількістю ключових слів і вартістю рекламної компанії. Новизна нашої пропозиції полягає в тому, що в нашому пошуковику ви можете вказати будь-яку кількість ключових слів до кожного оголошення, яке буде вести на інтернет-сторінку з товаром. Обмежень за кількістю оголошень практично немає. Якщо ви хочете виставити весь ваш асортимент, що складається з 250 різних товарів, ви можете це робити сміливо і вказувати до кожного оголошенню ті ключові слова, які вважаєте доречними. 
Єдине обмеження за кількістю ключових слів полягає в загальній кількості знаків - не більше 50 знаків для одного оголошення. Це зроблено для поліпшення якості пошукової видачі. Пошук в нашому пошуковику "розумний" і формує видачу по частковому збігу запиту ключові слова. Одного разу розмістивши оголошення за допомогою наших рекламних пакетів, в подальшому ви докуповуєте кліки, і таким чином, ваша інформація бере участь у видачі.

На даний момент на  видачу потрапляють товари і послуги, інформація про яких вже розміщена на будь-яких сторонніх інтернет-ресурсах. Ви в особистому кабінеті купуєте рекламний пакет, який включає в себе кілька оголошень і кліків, а також банери для візуальної реклами. У кабінеті ви оформляєте оголошення, вказуєте необхідні ключові слова і прикріплюєте Посилання на вашу інтернет-сторінку.
Пам'ятайте, що 4 банера, які додаються до кожного оголошення, мають розмір 100 * 100 пікселів, тобто картинка повинна бути яскравою, чіткою і цікавою, без дрібних деталей. Ці банери будуть спливати при наведенні мишкою на ваше оголошення за гіперпосиланням, щоб покупець орієнтуючись на зображення, розумів, той чи товар він знайшов. Для продавця, таким чином, економиться клік. Покупець економить собі час, не переходячи на нецікавий йому ресурс.

Кількість кліків розраховується на все оголошення в пакеті. Ви можете не використовувати всі оголошення всередині пакету, ви можете поставити на паузу демонстрацію вашого оголошення. Клік з пакету списується кожен раз, коли покупець переходить по вашому посиланню з пошукової видачі. Ви помітите, що якісь оголошення більш популярні, якісь менш - це все буде видно у вашій статистиці кліків. У вас є можливість включити прискорену ротацію вашого оголошення, щоб воно частіше з'являлася в результатах видачі. Коли кліки в пакеті закінчуються, ваше оголошення не бере участі в пошуковій видачі.

Рекламний пакет РП - це ваш інструмент розміщення оголошення про ваш товар або послугу. Включає в себе якусь кількість "контейнерів" для ваших оголошень, до яких прикріплюються ключові слова, гіперпосилання-перехід на вашу сторінку і зображення розміром 100 * 100 пх, спливаючі при наведенні курсору на саме оголошення в пошуковій видачі.

Залежно від вартості пакета в нього можуть також входити повноцінні банери, які розміщуються над рядком пошуку в результатах видачі. Вам вирішувати, що на них буде зображено і куди вони будуть вести. Фактично це ті ж оголошення в форматі банера. Можлива прискорена ротація оголошення. При активації цієї функції оголошення будуть показуватися частіше, а кліки будуть витрачатися швидше.

На даний момент на платформі пропонуються такі рекламні пакети (РП):

РП "Безкоштовний"

Включає в себе можливість розміщення до 4 оголошень, 1 банер і 100 кліків. Це безкоштовний пакет для того, щоб ви розібралися в логіці оформлення оголошень і спробували пошуковик "Bill-Mill" в дії. Коли кліки закінчаться, ваші оголошення припинять свою участь в пошуковій видачі. Щоб продовжувати рекламувати ваші товари та послуги, ви можете придбати

РП "Легкий Старт"

Включає в себе можливість розміщення до 5 оголошень, 1 банер і 300 кліків. Вартість еквівалентна 20 у.о. При переході на інший рекламний пакет ваші оформлені оголошення зберігаються, але всередині самого рекламного пакету з'являється можливість додати ще оголошення і збільшується кількість кліків згідно з тарифом пакета.

РП "Стандарт"

Включає в себе можливість розміщення до 20 оголошень, 2 банерів і 1000 кліків.

Вартість еквівалентна 50 у.о.

РП "Бизнес"

Включає в себе можливість розміщення до 50 оголошень, 4 банерів і 2500 кліків. Вартість еквівалентна 100 у.о.

 

Ви можете апгрейдити кожен пакет до максимально можливого. Ви можете перейменувати ваш пакет у вмісті товарної групи. Ви можете купувати необмежену кількість кліків в кожен пакет. Ви можете мати будь-яку кількість пакетів і розміщувати оголошення виходячи з обсягу вашого каталогу товарів або послуг.

Партнерська програма

 

Бонусний гаманець призначений виключно для нарахування комісійних всередині платформи. Партнер може вивести свої комісійні з системи через на власну картку. Партнер може перевести комісійні на основний гаманець і відправити їх будь-кому учаснику платформи. За комісійну винагороду партнер може придбати рекламні пакети і таким чином просувати власний товар, якщо він є. Обробка заявок на вивід коштів на картку здійснюється в ручному режимі протягом 24 годин.

Особисте посилання INVITE з'являється під аватаркою власника особистого кабінету на головній сторінці після оплати функції "Стати партнером" або придбання будь-якого рекламного пакету.

Партнер, який будує свій бізнес за допомогою інформаційно-пошукової платформи, також може придбати рекламні пакети і рекламувати свої товари або послуги в пошуковій системі, використовуючи для оплати свою комісійну винагороду в бонусному гаманці або введені кошти.

Партнером інформаційно-рекламної платформи BILL-MILL є користувач, у якого є особисте посилання INVITE і бажання заробляти, пропонуючи рекламодавцям розміщувати рекламу про свої товари і послуги на платформі. Для того, щоб мати особистий INVITE, необхідно придбати рекламний пакет вартістю 20 MILL і вище, або активувати функцію «Стати партнером» вартістю 20 MILL. Після цього партнер отримує особисте посилання і таким чином може будовувати свій бізнес, залучаючи партнерів і рекламодавців в свою команду.

 

Партнерська програма - це система комісійних винагород за залучення рекламодавців в пошукову систему BILL-MILL. Кожен наш парнер отримує 30% від вартості придбаних рекламних пакетів та інших послуг. Це гарна можливість заробити для тих, хто шукає джерела додаткового доходу, або для тих, хто бажає істотно заощадити на рекламі. Ви можете придбати рекламні пакети за комісійну винагороду, отриману вами за залучення інших рекламодавців.

 

Інформаційно-пошукова платформа Bill-Mill створена, щоб полегшити починаючим інтернет-підприємцям шлях до стабільних продажів і дозволити не фахівцям в рекламі і маркетингу заявити про свою продукцію. Головне її завдання - максимально скоротити інтернет-продавцям шлях до покупця і навпаки. Проста доступна форма розміщення реклами в пошуковій системі дозволяє власникам малого інтернет-бізнесу контролювати кожен цент, витрачений на рекламу, і самостійно управляти рекламною компанією. Для оперативного вирішення технічних моментів є фахівці техпідтримки, з якими можна зв'язатися безпосередньо з особистого кабінету.

 

 

 

Так, ми прагнемо до того, що кожен учасник нашої спільноти після взаємодії з платформою стане трошки більш досвідченим, мудрим, забезпеченим і заповзятливим інтернет-користувачем.